• Партнерам
 • Доставка и Оплата
 • Блог
 • Мы в соц. сетях: Facebook / VK / YouTube
  (098) 122-77-30 \ (095) 939-28-08 \ (063) 775-09-93 \ Заказать звонок
  Ваша корзина пуста
 • Главная
 • Товары
 • НАШЛИ ДЕШЕВЛЕ
 • ☎ Контакты
 • ✎ Отзывы
 • ℹ О нас
 • ⚠ АКЦИИ
 • Главная страница - Каталог статей
  Главная » Статьи » Каталог статей

  Проектування вентиляції квартири.

  Діючі будівельні норми розрізняють житлові будинки на одноквартирні та багатоквартирні.

  Одноквартирний будинок - це будинок висотою до трьох поверхів, де проживає одна сім'я. Одноквартирний будинок має самостійні системи опалення, вентиляції, водопостачання і водовідведення.

  Багатоквартирний будинок - це будинок висотою до 75 метрів, де проживають кілька сімей. До багатоквартирних будинків також відносяться гуртожитки квартирного типу.

  Основні шкідливості, які виділяються в житлових приміщеннях - це тепло-, волого-і газовиділення від людини, кухонної плити, обладнання та матеріалів.

  Мінімальний обсяг повітрообмін на одну людину, який постійно перебуває в житловому приміщенні, за газовиділення вуглекислого газу, становить:

  1. Для великих міст (понад 5000 чол.) - 46,0 куб.м / год.

  2. Для малих міст (менше 5000 осіб) - 38,3 куб.м / год.

  3. Для населеній місцевості (менш 1000 осіб) - 34,4 куб.м / год.

  Квартири житлових будинків обладнуються витяжною природною канальною системою вентиляції (https://7-vz.com/ua/category/kanalnye-ventiljatory_to/), з пристроєм каналів у внутрішніх стінах. Витяжна вентиляція здійснюється із вбиралень, ванних або об'єднаних санітарних вузлів, кухонь і безпосередньо з кожної житлової кімнати через відокремлений вентиляційний канал, якщо житлових кімнат чотири і більше.

  Природний приплив зовнішнього повітря здійснюється через вікна, двері і нещільності несучих конструкцій, а також за рахунок перетікання повітря з одного приміщення в інше. Для вільного перетікання повітря з одного приміщення в інше все внутрішні дверні блоки роблять без нижнього порога, з висотою щілини від чистої підлоги до низу дверного полотна 15-25 мм, або повинні мати в нижній частині дверного полотна перетікає грати з мінімальним розміром 200х50 мм.

  Для квартир, які розташовані на двох верхніх поверхах будівлі необхідно проектувати і монтувати механічну вентиляцію з кухні, санітарних вузлів і ванних кімнат в окремі вентиляційні канали, так як висота вертикального воздуховода недостатня для природної витяжної вентиляції.

  Устаткування припливної механічної вентиляцією (вентилятор, фільтр, дросель-клапан, калорифер, шумоглушник) розміщується у відокремленому приміщенні венткамери в підвалі житлового будинку. Для припливної механічної вентиляції квартир житлових будинків застосовуються вентилятори з високою енергоефективністю і низьким рівнем шуму.

  Для системи кондиціонування квартир наша компанія пропонує Вам індивідуальні проекти через спліт-системи, або колективні через систему холодопостачання всього житлового будинку по системі чиллер-фанкойл.

  Для механічної вентиляції квартири наша компанія пропонує Вам блокові і трубчасті припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла і підтримкою мікроклімату в приміщеннях житлового будинку. Дані установки відрізняються компактними розмірами, невеликою вагою, високою енергоефективністю і низьким рівнем шуму.

  Компанія "Вент-заводи", - проектування вентиляції квартири, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

  Категория: Каталог статей | Добавлено: (15.01.2018)
  Просмотров: 247
  Всего комментариев: 0